-
28x Flats in Rösrath
Plat in Rösrath. Op reedb.com vind je een grote selectie Flats in Rösrath om te huren of te kopen.
- Bergisch Gladbach: Plat Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Plat Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 66.00 m²
Land 8052.00 m²
2 Kamer
€ 98 00051429 Bergisch Gladbach
/GermanyRelevantie:(100 %) - Bergisch Gladbach: Plat Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Plat Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 101.00 m²
Land 5052.00 m²
€ 154 00051429 Bergisch Gladbach
/Germany - Overath: Plat Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Plat Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 96.00 m²
Land 717.00 m²
€ 284 00051491 Overath
Plat Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 145.00 m²
Land 812.00 m²
€ 340 00051491 Overath
/Germany - PENTHOUSE FLAIR MIT SONNIGEM SÜDBALKON
Plat te koop
Leefruimte 80.00 m²
3 Kamer
€ 400 00051427 Bergisch Gladbach
/Germany - Köln: Plat Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Plat Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 87.00 m²
Nuttig gebied 44.00 m²
Land 736.00 m²
€ 410 00051069 Köln
/Germany - Sankt Augustin: Plat Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Plat Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 63.00 m²
Land 610.00 m²
€ 190 00053757 Sankt Augustin
/Germany - Keulen: Plat Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Plat Veiling: geschatte waarde, marktwaarde
Leefruimte 29.00 m²
Land 2106.00 m²
1 Kamer
€ 114 00051143 Keulen
/GermanyRelevantie:(66.7 %)
Distanz: Alfter Nordrhein-Westfalen (NRW) (DE) ca. 21 km - Keulen: Plat te koop
Plat te koop
Leefruimte 56.00 m²
1 Slaapkamer
1 Badkamer
€ 345 00050968 Keulen
/Germany - 1-Zimmer Wohnung Köln
te huur
Leefruimte 28.00 m²
Nuttig gebied 28.00 m²
€ 600,00 jaarlijks50674 Köln
/Germany
28x Plat Rösrath. Huizen, appartementen en land , Bergisch Gladbach te koop en te huur Huizen, appartementen en land Rösrath te koop en te huur. De meest actuele huizen, flats, commerciële eigendommen en grond Rösrath zijn te vinden op reedb.com.Je zoekt a Plat in Rösrath om te huren of te kopen? Op reedb.com vind je een grote selectie Flats in Rösrath om te huren of te kopen. Wilt u hun Plat in Rösrath huren of verkopen? Je kunt hun Plat in Rösrath direct te huur of te koop aanbieden op reedb.com.

data load ...
Bekijk