-
10x Nekretnine u Hürth
Nekretnine u Hürth. Na reedb.com pronaći ćete veliki izbor Nekretnine u Hürth za iznajmljivanje ili kupnju.
- Einfamilienhaus in 50354 Hürth, Heidestr.
Kuća Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Stambeni prostor 72.00 m²
svojstvo 201.00 m²
€ 146,10050354 Hürth
/NjemačkaPodudaranje:(100 %) - Hürth: Apartmani Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Apartmani Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Stambeni prostor 60.00 m²
svojstvo 473.00 m²
2 soba
€ 153 00050354 Hürth
/Njemačka - Hürth: Kuća Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Kuća Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Stambeni prostor 120.00 m²
svojstvo 270.00 m²
€ 277,00050354 Hürth
/NjemačkaPodudaranje:(100 %) - Wohn- u. Geschäftsgebäude in 50354 Hürth, Wingertstr.
Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Stambeni prostor 104.00 m²
svojstvo 343.00 m²
€ 357 00050354 Hürth
/Njemačka - Einfamilienhaus - Zwangsversteigerung
Kuća Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
svojstvo 4177.00 m²
€ 337 0008345 Kronnerberg
/AustriaPodudaranje:(80 %)
Distanz: Liesberg Bundesland Steiermark (AT) ca. 11 km - Wohn- und Geschäftshaus - Zwangsversteigerung
Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
svojstvo 408.00 m²
€ 277 0008490 Bad Radkersburg
/Austria - Haus mit Nebengebäuden - Zwangsversteigerung
Kuća Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
svojstvo 3360.00 m²
€ 49 3008490 Laafeld
/AustriaPodudaranje:(62.2 %)
Distanz: Stainz bei Straden Bundesland Steiermark (at) ca. 24 km - Wohn- und Geschäftshaus - Zwangsversteigerung
Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
svojstvo 286.00 m²
€ 324 0008490 Laafeld
/Austria - Landwirtschaftliche Fläche - Zwangsversteigerung
Nekretnine zemljišta / šumarstvo Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
svojstvo 2327.00 m²
€ 4 800,008344 Klausen
/AustriaPodudaranje:(93.3 %)
Distanz: Gossendorf Bundesland Steiermark (at) ca. 3 km - Wohnhaus - Zwangsversteigerung
Double / kuc'e u nizu Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Stambeni prostor 224.12 m²
svojstvo 2219.00 m²
€ 343,0008423 Perbersdorf
/AustriaPodudaranje:(57.8 %)
Distanz: Hürth Bundesland Steiermark (AT) ca. 28 km
10x Nekretnine Hürth. Nekretnine, kuće, stanovi i zemljišta , Hürth za kupnju i iznajmljivanje Nekretnine, kuće, stanovi i zemljišta Hürth za kupnju i iznajmljivanje. Najpopularnije trenutne kuće, stanovi, poslovne nekretnine i parcele Hürth mogu se naći na reedb.com.Tražite jedan Nekretnine u Hürth za iznajmljivanje ili kupnju? Na reedb.com pronaći ćete veliki izbor Nekretnine u Hürth za iznajmljivanje ili kupnju. Želite li iznajmiti ili prodati svoju svoju Nekretnine u Hürth? Svoju svoju Nekretnine u Hürth možete ponuditi za najam ili kupiti izravno na reedb.com.

data load ...
Oglasi